Výrobcovia

Kategórie
 
 
 
 
Výrobcovia

Ballarini S.p.A. je poprednou európskou značkou v najvyššom segmente non-stick riadu. Viac ako 125 rokov predstavuje vysoko kvalitné produkty na európskom a celosvetovom trhu. Charakteristické znaky tejto talianskej značky sú silné väzby na medzinárodnú kulinársku tradíciu, spolu s technologickými a kreatívnymi inováciami využitými pri výrobe ich produktov. Je jedným s lídrov v Európe z hľadiska objemu výroby, ktorá činí viac ako 12 miliónov kusov ročne.

 

BergHOFF Worldwide bol založený v roku 1994 a dnes umiestňuje svoje výrobky vo viac ako 50 krajinách sveta. Zaoberá sa vývojom a výrobou kuchynských a stolových potrieb v 9 rôznych kategóriách, ktoré sa vyznačujú unikátnym dizajnom a výbornou cenou. "Každodenne pracujeme na dosiahnutí vytýčeného cieľa, ktorým je vytvoriť cenovo dostupné a dizajnovo kvalitné výrobky."

 

Berndorf Sandrik je modernou spoločnosťou so 160 ročnou históriou, ktorá sa vo všetkých smeroch snaží uspokojiť svojich zákazníkov v oblasti stolovania a to tak v domácnosti ako aj profesionálov v gastronómii. Hlavnými cieľmi spoločnosti je vývoj a výroba moderného dizajn produktov, vysoká kvalita prevedenia, široký sortiment tovaru a kvalitný záručný a pozáručný servis.

 

Geoff Anderson bol založený v Dánsku, v roku 1999 a dnes je absolutnou špičkou vo výrobe športového oblečenia do extrémov. Malá, ale energická spoločnosť z Kodane, spoľahlivo pokrýva súčasné i budúce potreby nielen rybárov, ale aj turistov a ľudí čo milujú čas strávený v prírode. "Sme pyšní na výrobu oblečenia s jednoduchým a funkčným dizajnom, kde kvalita a cena idú ruka v ruke."

 

GLATZ je jedným z popredných výrobcov slnečníkov na celom svete a od roku 1895 potvrdzuje rolu absolútneho priekopníka v tomto segmente. Svojimi inovatívnymi a technickými riešeniami konštrukcie slnečníkov získal nejedno celosvetové uznanie. Značka švajčiarskej precíznosti a kvality je dokonale obsiahnutá v bezkonkurenčnom prevedení, ktoré Vám prináša práve značka Glatz.

 

Prírodný kameň je najžiadanejší stavebný materiál vo svete. Pre svoju krásu, silu, odolnosť a trvanlivosť s ním nemôže súperiť žiadny iný materiál. Spoločnosť Kameň Slovakia s.r.o. sa zaoberá predajom a spracovaním prírodného kameňa a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. V súčasnosti dováža kameň z 19. krajín sveta a 4. kontinentov (Európa, Ázia, Afrika a Južná Amerika.)

 

Túto úspešnú rodinnú firmu založil v roku 1928 Alois Scheurich, ako veľkoobchod so sklom a keramikou. Impulz pre produkciu vlastnej keramiky prišiel v 50-tych rokoch. Vďaka množstvu nápadov a inovácií sa podarilo z malej nemeckej firmy vytvoriť vedúcu spoločnosť s interiérovými doplnkami a kvetináčmi pre kvety a rastliny na európskom trhu.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia