O nás

Kategórie
 
 
 
 

Tienda

Kto sme?

Vítajte v našom internetovom obchode s osobitným názvom Tienda. Určite by Vás zaujímalo čo vlastne slovo tienda znamená. Je to španielske slovo, ktoré môžeme voľne preložiť ako obchod. Používa sa hlavne pre obchody s rozličným tovarom, kde človek nájde množstvo rôznych výrobkov pre každodenné využitie.

 

Čo ponúkame?

V našom internetovom obchode vyberáme pre Vás tie najlepšie značky z celého sveta, aby ste mali na dosah veľké množstvo výrobkov vynikajúcej kvality s jedinečným zážitkom z nakupovania. Tienda ponúka široký výber užitočných a kvalitných produktov pre ľudí všetkých vekových skupín.

 

Čo u nás nájdete?

Zariaďujete si domácnosť, alebo hľadáte niečo pre Vašu záhradu či dielňu? V našej ponuke nájdete užitočné a dlhotrvácne vybavenie pre kuchyňu, praktické zariadenie pre vašu kúpeľňu a množstvo štýlových a moderných doplnkov, ktoré spríjemnia Vaše bývanie. Hľadáte niečo malé pre svoj balkón, alebo niečo väčšie pre svoju terasu? V časti záhrada ponúkame široký sortiment záhradného nábytku a exteriérového vybavenia, ktoré Vás určite osloví. Pre domácich majstrov máme pripravené veľké množstvo ručného a elektrického náradia, doplnené príslušenstvom s ktorým zvládnete aj zložité pracovné postupy. Ak radi trávite voľný čas v prírode, či už na turistike alebo na bicykli, určite si niečo vyberiete v sekcii outdoor. Svojim sortimentom uspokojí aj náročného skialpinistu či veľkú rodinu na viacdňovom kempe.

 

Overený internetový obchod

Pre spokojnosť a ochranu našich zákazníkov si nechala Tienda certifikovať svoje služby, VOP a RP. Sme presvedčení o tom, že prístup predávajúceho ku zákazníkom by mal byť transparentný a úplne férový. Certifikátom chceme poukázať na našu serióznosť v prístupe pri všetkých Vašich nákupoch.

 

Newsletter

Odber noviniek z nášho obchodu sa naozaj oplatí. Novinky, akcie a informácie o výpredaji odosielame maximálne 2 krát mesačne tak, aby sme Vám zbytočne neplnili Vašu schránku a navyše v každej správe získate zľavový kód pre nákup tovaru. Naše kódy samozrejme platia aj na už zľavnený tovar. Prihlásiť sa do odberu môžete 4 spôsobmi:

  • Vpísaním Vášho emailu do kolonky Newsletter na úvodnej strane.
  • Zadaním emailu pri roztočení Kolesa šťastia, ktoré nájdete na plavej strane obrazovky.
  • Zaslaním správy na info@tienda.sk s textom "chcem odoberať novinky".
  • Registrovať sa ako zákazník pri nákupe, alebo cez tlačidlo "Registrácia" v pravej časti horného panelu.

Náš obchod nájdete aj na :

 

Tienda na

 

Surf.sk

 

Značky z nášho sortimentu

 

Ballarini S.p.A. je poprednou európskou značkou v najvyššom segmente non-stick riadu. Viac ako 125 rokov predstavuje vysoko kvalitné produkty na európskom a celosvetovom trhu. Charakteristické znaky tejto talianskej značky sú silné väzby na medzinárodnú kulinársku tradíciu, spolu s technologickými a kreatívnymi inováciami využitými pri výrobe ich produktov. Je jedným s lídrov v Európe z hľadiska objemu výroby, ktorá činí viac ako 12 miliónov kusov ročne.

 

BergHOFF Worldwide bol založený v roku 1994 a dnes umiestňuje svoje výrobky vo viac ako 50 krajinách sveta. Zaoberá sa vývojom a výrobou kuchynských a stolových potrieb v 9 rôznych kategóriách, ktoré sa vyznačujú unikátnym dizajnom a výbornou cenou. "Každodenne pracujeme na dosiahnutí vytýčeného cieľa, ktorým je vytvoriť cenovo dostupné a dizajnovo kvalitné výrobky."

 

Berndorf Sandrik je modernou spoločnosťou so 160 ročnou históriou, ktorá sa vo všetkých smeroch snaží uspokojiť svojich zákazníkov v oblasti stolovania a to tak v domácnosti ako aj profesionálov v gastronómii. Hlavnými cieľmi spoločnosti je vývoj a výroba moderného dizajn produktov, vysoká kvalita prevedenia, široký sortiment tovaru a kvalitný záručný a pozáručný servis.

 

Geoff Anderson bol založený v Dánsku, v roku 1999 a dnes je absolutnou špičkou vo výrobe športového oblečenia do extrémov. Malá, ale energická spoločnosť z Kodane, spoľahlivo pokrýva súčasné i budúce potreby nielen rybárov, ale aj turistov a ľudí čo milujú čas strávený v prírode. "Sme pyšní na výrobu oblečenia s jednoduchým a funkčným dizajnom, kde kvalita a cena idú ruka v ruke."

 

GLATZ je jedným z popredných výrobcov slnečníkov na celom svete a od roku 1895 potvrdzuje rolu absolútneho priekopníka v tomto segmente. Svojimi inovatívnymi a technickými riešeniami konštrukcie slnečníkov získal nejedno celosvetové uznanie. Značka švajčiarskej precíznosti a kvality je dokonale obsiahnutá v bezkonkurenčnom prevedení, ktoré Vám prináša práve značka Glatz.

 

Prírodný kameň je najžiadanejší stavebný materiál vo svete. Pre svoju krásu, silu, odolnosť a trvanlivosť s ním nemôže súperiť žiadny iný materiál. Spoločnosť Kameň Slovakia s.r.o. sa zaoberá predajom a spracovaním prírodného kameňa a na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. V súčasnosti dováža kameň z 19. krajín sveta a 4. kontinentov (Európa, Ázia, Afrika a Južná Amerika.)

"Sme moderná a dynamická spoločnosť, ktorej návrhy sú vyrábané po celom svete." Polnix je uznávaný výrobca a dodávateľ exteriérových a interiérových kvetináčov rôznych materiálov. Ponúka kvalitne spracované výrobky, ktoré vždy idú ruka v ruke s najnovšími módnymi a dizajnérskymi trendami. Zárukou kvality je množstvo spokojných zákazníkov po celej Európe.

 

Túto úspešnú rodinnú firmu založil v roku 1928 Alois Scheurich, ako veľkoobchod so sklom a keramikou. Impulz pre produkciu vlastnej keramiky prišiel v 50-tych rokoch. Vďaka množstvu nápadov a inovácií sa podarilo z malej nemeckej firmy vytvoriť vedúcu spoločnosť s interiérovými doplnkami a kvetináčmi pre kvety a rastliny na európskom trhu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia